Відбір ґрунтових проб за координатами згідно ґрунтових виділів

Об’єктивність і точність результатів агрохімічного обстеження ґрунтів суттєво залежить від правильного визначення місць для відбору проб. Традиційні схеми відбору зразків ґрунту за методом конверта, змійки чи за рендомізованим (випадковим) методом не забезпечують повного відображення властивостей ґрунтового покриву як такого, а надто – в умовах складного рельєфу. Відбір проб ґрунту методом накладанням сітки на ділянках площею 3-5 га не дає об'єктивного результату, адже на ділянці може бути декілька ґрунтових виділів. Окрім того, це призводить до невиправданих витрат через збільшення кількості проб.

Рис. 1. – Приклад строкатості ґрунтового покриву в межах одного поля.

За технологією нашої компанії відбір зразків ґрунту, їх місце та кількість, визначаються з урахуванням ґрунтових відмін, які знаходяться в межах поля чи ділянки. Місця, де проходить відбір проб ґрунту для агрохімічного обстеження, визначаються заздалегідь, до виїзду в поле, на основі архівних матеріалів ґрунтового обстеження та космічних знімків надвисокої роздільної здатності. Кожна точка відбору зразка фіксується в системі географічних координат, що забезпечує можливість повторних обстежень за цими ж точками і проведення реального моніторингу динаміки родючості ґрунтів. Крім того, застосування новітньої технології, розробленої компанією «УЦЕГ», дозволяє ефективно проводити відбір проб ґрунту цілодобово і у будь-який сезон, навіть взимку, а продуктивність польових робіт становить 1-2 тис. гектар на добу!

Відбір проб ґрунту відбувається за допомогою GPS-приймача, який забезпечує точне визначення місця відбору зразків на полі. Відібрані проби передаються в акредитовану лабораторію для здійснення агрохімічного аналізу ґрунтів кваліфікованими аналітиками на сучасних приладах, що гарантує оперативне отримання об'єктивних результатів.

Наші контакти

Адреса:

Україна, 02072
м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 2, оф. 118

зв'яжіться з нами:

+380 44-577-33-70
+380 67-480-39-77
+380 63-254-21-97
+380 50-469-24-55
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.