Щільність ґрунту

Внаслідок використання важкої техніки на полях, ґрунт ущільнюється. Особливо цей негативний процес характерний для важких за гранулометричним складом ґрунтів (степова і частково лісостепова зони). Також ущільнення відбувається при проходженні техніки по надмірно зволоженому ґрунті.

У результаті ущільнення зменшується кількість і розмір пор, у зв’язку з цим, рослина не отримує достатню кількість вологи і повітря, знижується доступність поживних речовин, коренева система не може розвиватися належним чином, знижується урожайність культур.

Але існує ряд агротехнічних заходів із розущільнення ґрунту та формування необхідного рівня аерації рослин, що допоможе вирішити проблему і підвищити урожайність культур.

Провівши діагностику ґрунту на предмет його щільності, ви убезпечите себе від недобору врожаю. Наша компанія швидко і фахово проведе обстеження з визначення щільності ваших ґрунтів, розробить електронні карти щільності ґрунтів кожного поля та надасть рекомендації з комплексу агротехнічних заходів для розущільнення.

Звертайтеся до нашої компанії і ми допоможемо вам оптимізувати щільність ваших ґрунтів та підвищити врожайність.

Наші контакти

Адреса:

Україна, 02072
м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 2, оф. 118

зв'яжіться з нами:

+380 44-577-33-70
+380 67-480-39-77
+380 63-254-21-97
+380 50-469-24-55
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.