• Головна
  • Послуги
  • Електронна карта полів

Розроблення електронних карт полів

Електронна карта полів є зручним і ефективним інструментом для системи управління виробничим процесом господарства. Вона забезпечує підвищення оперативності і коректності прийняття управлінських рішень та сприяє підвищенню економічної ефективності виробництва.

Разове створення електронної карти полів забезпечить господарству якісно новий рівень управління виробництвом на довгі роки.

Створюємо електронні карти будь-якої складності.

Електронна карта поєднує в собі можливості просторової візуалізації об’єктів (поле, ґрунтова відміна, точка відбору проби ґрунту, дорога, лісосмуга тощо) та атрибутивної інформації (площа, показники родючості ґрунту, урожайність, дози добрив, назва ґрунту тощо).

Кожен об’єкт на такій карті має свої географічні координати, зокрема, фіксуються місця відбору проб ґрунту, що дозволяє при наступному агрохімічному обстеженні відібрати проби в тих же точках. Це є запорукою реального і об’єктивного моніторингу родючості ґрунту.

Кожен об’єкт електронної карти містить всю інформацію про себе. При натисканні маніпулятором на об’єкті з’являється діалогове вікно з даними, перелік яких може змінюватися за побажанням замовника.

Ми пропонуємо створити не просто електронну схему розміщення полів, але інтерактивну карту з базою даних, яка замінить вам книгу історії полів. З будь-якою періодичністю база даних електронної карти може поповнюватися новою інформацією – показники родючості ґрунтів, метеорологічні дані, технологічні операції, застосування добрив, засобів захисту рослин, сівозміна, урожайність тощо. Це дозволяє вести моніторинг і аналіз динаміки показників родючості ґрунту, урожайності, застосування агрохімікатів. Паперові карти і довгі полотна таблиць є важкими для сприйняття і незручними для аналізу. Електронна карта полів забезпечить вам швидкий доступ до інформації будь-якого об’єкту.

Наші контакти

Адреса:

Україна, 02072
м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 2, оф. 118

зв'яжіться з нами:

+380 44-577-33-70
+380 67-480-39-77
+380 63-254-21-97
+380 50-469-24-55
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.