Міжнародна конференція GISTECH.UA-2016

25 травня пройшла конференція по картографічним, космічним, земельним та іншим подібним галузям, організованою Gistech.ua. Ми туди з'їздили та вирішили поділитися досвідом.

Відкривав конференцію Олесь Ясинський (керівник та безпосередньо організатор) зі вступною промовою про нові технології, як автоматизувати роботу і звичайно - представляв учасників доповідей. В першу чергу, як тільки заходиш на територію конференції, помічаєш величезна кількість учасників, приблизно 250 фахівців різних країн. Також, було заявлено багато міжнародних компаній.

Конференція проводилася на професійному рівні. Обговорювали нові системи обробки даних та необхідність супутникових технологій, особливий акцент зробили на аграрний бізнес. Також, хороша доповідь була на тему хмарних технологій, де розповідали про її  ефективність. Були цікаві доповіді та за традицією  виставка, де можна було поспілкуватися з колегами по сфері діяльності, подивитися на різні зразки технологій, та просто сходити випити кави. На виставці показували безпілотні апарати і геодезичне обладнання.

Ми дізналися про нові розробки систем супутникового моніторингу і що було приємно як для фахівців – давали реальні приклади використання методики та технологій. Наприклад, запам'яталися безпілотники в агрокультурі, які максимально поліпшують контроль посіву. Звичайно, були підняті теми про інфраструктуру України та якими наслідками загрожує неправильне використання ресурсів. За традицією, конференцію закрили невеликий лотереєю, в якій учасники могли виграти приємні призи.

Ми залишились задоволеними!

Напишіть нам:

Форма зворотнього зв'язку

Invalid Input

Адреса:

Україна, 02072
м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 2, оф. 118

зв'яжіться з нами:

+380 44-577-33-70
+380 67-480-39-77
+380 63-254-21-97
+380 50-469-24-55
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.