Користь від агрохімічного обстеження ґрунтів

Важливе значення родючості ґрунтів в аграрному виробництві, та у формуванні врожаю зокрема, є зрозумілим для переважної більшості сільськогосподарських виробників, які працюють на землі. Проте, з існуючих заходів підвищення родючості ґрунтів аграрії часто обмежуються лише застосуванням добрив. А такий відомий і ефективний захід як проведення агрохімічного обстеження ґрунтів залишається часто незатребуваним, в силу чи то необізнаності, чи то попереднього негативного досвіду, чи з інших причин. Хоча в розвинутих країнах світу агрохімічне обстеження ґрунтів є невід’ємним елементом ефективного управління земельними ресурсами, підвищення родючості ґрунтів і урожайності культур, отримання високоякісних продуктів харчування.

По-перше, агрохімічне обстеження забезпечує землекористувача інформацією про стан ґрунтів. Це як отримати технічний паспорт на товар, в якому описані всі його можливості і застереження. Його власник відразу розуміє потенціал і недоліки товару. Землекористувач отримує чи не головну перевагу для побудови ефективного і прибуткового господарювання. Результати агрохімічного обстеження дають розуміння, які культури можна вирощувати на обстежених ґрунтах, а для яких він не придатний, дозволяють розрахувати оптимальні норми добрив під культури та ефективно їх застосовувати, виокремити ділянки з нижчим рівнем родючості ґрунтів та розробити заходи її підвищення, скласти вартість земельної ділянки та оцінити доцільність її використання в тому чи іншому напрямі.

По-друге, агрохімічне обстеження ґрунтів забезпечує економію коштів за рахунок зменшення/оптимізації витрат на закупівлю добрив. Розрахунок точних норм добрив на основі інформації про вміст поживних речовин в ґрунті убезпечує землекористувача від внесення зайвих, а відтак, неефективних кількостей добрив.

В-третє, застосування результатів агрохімічного обстеження ґрунтів від нашої компанії забезпечить підвищення врожайності культур, відповідно, і прибутків.

Крім того, методика агрохімічного обстеження, яку розробила наша компанія, дозволяє діджіталізувати управління земельними ресурсами господарства, завдяки створенню системи моніторингу ґрунтів, інтерактивної карти полів господарства з базою даних, Книги історії полів, яка щорічно поповнюється інформацією по кожному полю – опади, обробіток, насіннєвий матеріал, застосування добрив, засобів захисту рослин, урожайність тощо. Це дозволить господарству вести точне планування, облік і контроль усіх сільськогосподарських операцій, проводити аналіз умов, що впливають на ріст культур на кожному полі, аналізувати ефективність заходів і виробництва в цілому.

Наші контакти

Адреса:

Україна, 02072
м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 2, оф. 118

зв'яжіться з нами:

+380 44-577-33-70
+380 67-480-39-77
+380 63-254-21-97
+380 50-469-24-55
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.