Авторський супровід

Довгострокова співпраця забезпечить максимальний результат і стабільний дохід від агрохімічного обстеження ґрунтів господарства.

Ми пропонуємо авторський супровід за такими напрямами:

  • щорічний розрахунок норм добрив під запланований урожай на основі агрохімічного обстеження ґрунтів;
  • ведення (наповнення) електронної Книги історії полів.
  1. Розрахунок доз добрив.

При замовленні в Українському центрі екології ґрунтів агрохімічного обстеження замовник отримує рекомендації по внесенню добрив під запланований урожай культур. Проте не кожне господарство може дозволити собі щорічне агрохімічне обстеження ґрунтів. Ми рекомендуємо – раз на три роки. Для того, щоб результати обстеження підвищували ефективність виробництва постійно, пропонуємо наші послуги з щорічного розрахунку норм добрив під кожну культуру в сівозміні на основі результатів агрохімічного обстеження.

Застосування рекомендацій убезпечить вас від витрат на «зайві» добрива, забезпечить отримання запланованої урожайності та підвищить рентабельність виробництва.

Наша мета – допомогти підвищити ефективність використання земельних ресурсів та виробництва вашого господарства.

  1. Ведення (наповнення) електронної Книги історії полів.

Для керівників господарств, які зацікавленні в підвищенні ефективності управління виробництвом, ми пропонуємо послуги по веденню електронної Книги історії полів.

За результатами агрохімічного обстеження ґрунтів господарства замовник отримує електронну (інтерактивну) карту полів з базою даних. В обов’язковому порядку вона містить адміністративно-територіальну інформацію, площу полів, сівозміни, врожайність, результати агрохімічного обстеження та шифри і назви ґрунтів. Але інтерактивна карта полів має значно більші можливості щодо наповнення її інформацією. Вона може виконувати роль Книги історії полів.

За бажанням замовника, наші фахівці будуть поповнювати її необхідною інформацією – метеорологічні чи фенологічні показники, агротехнічні заходи, система удобрення, захисту рослин, показники родючості ґрунтів тощо, створюючи історію кожного поля. Це дозволить господарству точно вести планування, облік і контроль усіх сільськогосподарських операцій, проводити аналіз умов, що впливають на ріст рослин на кожному полі, аналізувати ефективність заходів і виробництва в цілому.

Перелік показників, період поповнення бази даних визначає замовник.

Зробіть ваше використання інтерактивної карти полів та електронної бази даних ще більш ефективним!

Ми гарантуємо:

  • стабільні багаторічні партнерські стосунки;
  • наповнення бази даних за вашим графіком;
  • цілодобовий та зручний доступ до інформації;
  • збереження резервної копії бази даних;
  • конфіденційність.

Наші контакти

Адреса:

Україна, 02072
м. Київ, вул. Бориса Гмирі, буд. 2, оф. 118

зв'яжіться з нами:

+380 44-577-33-70
+380 67-480-39-77
+380 63-254-21-97
+380 50-469-24-55
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.